1. Start
  2. Zrealizowane inwestycje
  3. Rezydencje Szczodra

Odpowiedź na potrzeby Gdańszczan

REZYDENCJE SZCZODRA

Przez lata dokładnie poznaliśmy potrzeby mieszkańców Gdańska – zabieganych, ceniących swój czas i pragnących chwili wytchnienia. Rezydencje Szczodra projektowaliśmy z myślą właśnie o nich. Kameralny azyl w pobliżu centrum stanowi swoistą enklawę łączącą pełne wrażeń życie w mieście z sielanką spokojnej oazy. Wielkomiejski zgiełk od całkowitego spokoju dzieli jedynie kilka minut drogi. Nie trzeba już wybierać pomiędzy zacisznymi przedmieściami z uciążliwym dojazdem do centrum, a nigdy niezasypiającymi ulicami blisko miejsca pracy.

Miejsce idealne do zamieszkania

Niczego nie zostawiamy kwestii przypadku – w związku z tym szukamy miejsc wyjątkowych, w których naprawdę chce się zamieszkać, które naprawdę mają swój urok i w których sami doskonale byśmy się odnaleźli. Za takie właśnie uznaliśmy gdańską dzielnicę Morena. Rozumiemy potrzeby i problemy lokalnych społeczności w związku z tym chcemy jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Rezydencje Szczodra od Wrzeszcza, Oliwy czy Gdańska Głównego dzieli jedynie 10 minut – rozwiązujemy więc problem komunikacji ze ścisłym centrum miasta. Dodatkowo blisko stąd do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i wielu tras spacerowych.

 

 

WIDOK OSIEDLA
Logotyp
Prestiżowa lokalizacja

Osiedle zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Morena, jedyne 10 minut od Wrzeszcza, Oliwy czy Gdańska Głównego. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz PKM, wszędzie jest blisko.

Kameralne osiedle

Składające się z siedmiu szeregowych domów jednorodzinnych zapewnia prywatność i komfort. Każdy dom dysponuje dużą przestrzenią i ogrodem, w którym można odpocząć i spokojnie wypić kawę.

Nowoczesna architektura

Nowoczesna, minimalistyczna i ponadczasowa architektura budynków w połączeniu z najwyższej jakości materiałami sprawia, że to niewątpliwie idealne miejsce do zamieszkania.

Bliskość przyrody

Zlokalizowanie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oferuje bliskość pięknych tras spacerowych i rowerowych na wyciągnięcie ręki. Kilka kroków dzieli Cię od spotkania z naturą.

Dlaczego właśnie Rezydencje Szczodra?

Rezydencje Szczodra to już nie tylko mieszkania – to prawdziwa przyjemność z mieszkania. To miejsce, w którym pozornie zwyczajne nieruchomości zostały przez właścicieli nazywane prawdziwymi domami. Dlaczego? Nie zabrakło w nich prywatności i spokoju, w przeciwieństwie do zatłoczonego miasta. Na wyciągnięcie ręki jest las i łąka zamiast rzędów latarni i szarych chodników. Zimą za oknem widać śnieżnobiały puch, podczas gdy w mieście byśmy widzieli rozjeżdżone błoto. Nowoczesna, minimalistyczna i ponadczasowa architektura pozwala odpocząć od wielkomiejskiej feerii barw. A to tylko kilka spośród dziesiątek argumentów.

Dla kogo Rezydencje Szczodra?

Dodatkową zaletą naszych Rezydencji jest doskonały stosunek jakości do ceny. Najwyższej klasy materiały w rękach wyspecjalizowanych ekspertów pozwoliły na stworzenie miejsca idealnego do zamieszkania. Projekty przygotowaliśmy z myślą o mieszkańcach, żeby po prostu wygodnie się im żyło. Chcemy umożliwić naszym Klientom doświadczanie prawdziwie przytulnego prestiżu, aby po zamknięciu drzwi rzeczywiście czuli się jak w domu. Kameralna oaza pozwala na moment zatrzymać się w biegu, zregenerować siły i bez zbędnych utrudnień powrócić do obowiązków w biznesowym centrum Gdańsk.

Prestiżowe osiedle 10 minut od
biznesowego centrum Gdańska
Lokalizacja Rezydencji Szczodra

Wybierając swoje miejsce do życia kierować się można wieloma kwestiami. Architektura, wystrój, koszty, rozkład pomieszczeń czy wreszcie „to coś”, co z budynku tworzy dom. Najważniejszym na co zwraca się uwagę, nie jest jednak abażur lampki nocnej w sypialni czy kolor ścian w korytarzu, a lokalizacja. Usytuowanie Rezydencji Szczodra nie jest przypadkowe. Dzielnica Morena to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Bliskość centrum miasta połączona z charakterem zacisznego przedmieścia i urokiem willowego osiedla już w pierwszym momencie dają obietnicę wielkomiejskiego komfortu.

Jak dotrzeć do Rezydencji Szczodra?

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest powstająca Nowa Morena z nowoczesnym budownictwem, które stanowi swoisty powiew świeżości. Blisko stąd do obwodnicy Trójmiasta, autostrady A1, ulic Nowa Bulońska i Myśliwskiej. Do Rezydencji dojechać można z dwóch stron – ulicą Zacną skręcając z Myśliwskiej oraz Szczodrą, do której dojeżdża się Wołkowyską również skręcając z Myśliwskiej. Taka lokalizacja pozwala szybko dostać się do głównych arterii podczas gdy jesteśmy z dala od panujących na nich zgiełku i hałasu.

Kondygnacje domów
Podoba Ci się nasza realizacja? Sprawdź nasze nowe inwestycje w realizacji!
Umów się na spotkanie w naszym Biurze Sprzedaży
Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp