1. Start
  2. Zrealizowane inwestycje
  3. Rajska Turzycowa

Nowoczesne domy w Gdańsku

Poznaj osiedle Rajska Turzycowa

Rajska Turzycowa to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane na gdańskim Jasieniu. Nazwa osiedla została stworzona z połączenia prostolinijności natury i ludzkiego, nieustannego dążenia do doskonałości. Dla mieszkańców Rajskiej Turzycowej miejsce to, w stylu inspirowanym ikonicznym Bauhausem, stała się prawdziwym rajem na ziemi.

Domy w Gdańsku na osiedlu blisko centrum

Pomimo swojego sielankowego charakteru, drzew owocowych w przydomowych ogródkach i wszechobecnej zieleni, osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Gdańska. Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych oraz jedyne 9 minut jazdy samochodem do śródmieścia gwarantują wygodne poruszanie się po mieście.

 

 

WIDOK OSIEDLA
Logotyp
Niezależność

Miej swój własny dom

Bezpieczeństwo

Zadbaj o swoją rodzinę

Komfort

Ciesz się zaletami miasta

Natura

Doświadczaj bliskości natury

Dlaczego właśnie Rajska Turzycowa?

Osiedle zlokalizowane na gdańskim Jasieniu to miejsce kojące swoim sielankowym charakterem, a jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne. Zgodnie ze stylem Bauhaus postawiono tu przede wszystkim na wygodę użytkowania i wyważoną formę. Zrezygnowano z wzorzystych, rzucających się w oczy ornamentów i zdobień jako reliktów minionej epoki.

Dla kogo Rajska Turzycowa?

Osiedle Rajska Turzycowa, zgodnie ze swoją nazwą, nawiązuje do miejsc rajskich. To doskonała przestrzeń życiowa dla osób, które lubią styl nowoczesny i preferują przestronne wnętrza, duże przeszklenia, okna dachowe, a jednocześnie chcą żyć w otoczeniu zieleni – pięknych ogrodów i wyselekcjonowanych drzew owocowych. Innymi słowy – miejsca, w których można poczuć się zrelaksowanym nawet podczas realizacji codziennych, domowych obowiązków.

Prestiżowe osiedle RAJSKA TURZYCOWA
Zachwyć się architekturą inspirowaną stylem Bauhaus

Architektura Rajskiej Turzycowej nawiązuje do ikonicznego stylu Bauhaus. Prostota, funkcjonalność, elegancja i ponadczasowość – tak właśnie można opisać zarówno Bauhaus, jak i domy w Rajskiej Turzycowej. Osiedle blisko centrum Gdańska łączy styl początków XX wieku z nowoczesnością i technologiami obecnej dekady. I zapiera dech w piersiach.

Podoba Ci się nasza realizacja? Zobacz nasze nowe inwestycje w realizacji!
Umów się na spotkanie w naszym Biurze Sprzedaży
Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp