1. Start
  2. Blog
  3. Promocja „Wydrap Prezent” na Trójmiejskich Targach mieszkaniowych! 🎈

Promocja „Wydrap Prezent” na Trójmiejskich Targach mieszkaniowych! 🎈

Hej! Zaznaczcie weekend 09 – 10.09.2023 r. w kalendarzach, bo właśnie wtedy w Polsat Plus Arena Gdynia startuje nasza specjalna promocja. O co w tym wszystkim chodzi? „Wydrap Prezent” to Wasza szansa na niespodzianki przy wyborze mieszkania podczas Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych! 🏡

Jak to działa?
Z „Wydrap Prezent” możecie zgarnąć jednego z fajnych prezentów:
☕ Ekspres do kawy DELONGHI Dinamica,
🎮 Konsolę do gier MICROSOFT XBOX Series X,
🛴 Hulajnogę elektryczną APRILIA E-SRZ.
No i jak to w losowaniach bywa, są też zdrapki bez nagrody. Ale główna idea to dobra zabawa!

Kto może wziąć udział?
👥 Wystarczy być pełnoletnim, a jeśli nie jesteś, to za zgodą rodziców lub opiekunów możesz zdrapać zdrapkę za nich!

Chcę zdrapkę! Co robić?
🎁 Zdrapki rozdają nasi pracownicy. Wystarczy podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i podać swoje dane. Pamiętajcie o zdrapaniu jej od razu przy nas – to ważne, bo w innym wypadku zdrapka jak i jej nagroda nie będzie brana pod uwagę!

Trafiłem nagrodę! Jak ją odebrać? ✨ Aby odebrać nagrodę, podpisujemy razem umowę rezerwacyjną, a następnie deweloperską na wybrany przez Ciebie lokal, a po dokonaniu pierwszej wpłaty za mieszkanie, nagroda ląduje w Twoich rękach. Wszystko dokładnie opisaliśmy w naszym regulaminie.

Co jeśli mam problem z zdrapką lub nagrodą?
Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się z nami. Wszelkie reklamacje i roszczenia możecie zgłaszać telefonicznie pod numerem +48 690 892 500 lub mailowo na adres biuro@ekodeweloper.pl.

Mamy nadzieję, że nasza promocja sprawi, że Targi będą jeszcze bardziej atrakcyjne i zapamiętacie je na dłuższy czas. Czekamy na Was i trzymamy kciuki za trochę szczęścia po Waszej stronie! 🍀

Regulamin promocji znajdziecie tutaj 👈👈👈

Zapraszamy serdecznie na nasze stanowisko na targach!

Pozdrawiamy,
Zespół EkoDeweloper 💚

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp