1. Start
  2. O nas

Pasja i zaangażowanie

Marka EkoDeweloper powstała jako inicjatywa osób, które od kilkunastu lat są związane zarówno z branżą deweloperską, jak również z miastem Gdańsk. Realizacja nowoczesnych inwestycji dla mieszkańców Trójmiasta stanowi nie tylko naszą drogę rozwoju jako przedsiębiorstwa, ale również przejaw pasji i zaangażowania jego właścicieli oraz pracowników. Naszą rolą jest spełniać dążenia lokalnej społeczności, korzystając z naszego doświadczenia, profesjonalizmu i zaangażowania.

Ekonomia i Ekologia

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odważnym pomysłom i świeżemu spojrzeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom mieszkania i domy, które stanowią odpowiedź na ich oczekiwania, a często również spełnienie marzeń. Życie w trójmiejskich realiach pozwoliło nam w bardzo precyzyjny sposób przeanalizować potrzeby lokalnego rynku i świadomie kreować krajobraz miejskiej zabudowy Trójmiasta. Naszym celem jest regularne oddawanie do użytku wysokiej klasy mieszkań, które powstają z materiałów w dobrym gatunku, a dzięki ciekawym koncepcjom i odważnym pomysłom wzbogacają miejską architekturę.

Lokalna marka – trójmiejski deweloper

Fundamentem naszej działalności jest doskonała znajomość potrzeb lokalnego rynku, co pozwala nam zaspokajać oczekiwania trójmiejskiej społeczności. Dzięki współpracy z lokalnymi specjalistami z branży deweloperskiej i budowlanej, wzrastamy wspólnie, a naszym klientom ofertujemy najwyższą jakość lokali mieszkalnych w doskonałym stosunku do ceny.

Nasza filozofia – przyjemność z mieszkania

Zamiast oferować wyłącznie mieszkania, postanowiliśmy od samego początku oferować naszym klientom przyjemność z mieszkania. Pracując zgodnie z naszą filozofią, nie projektujemy surowych budynków, czy mieszkań bez wyrazu – zamiast tego chcemy zaprezentować miejsca, w których można stworzyć prawdziwy dom. Taki, który będzie stanowił ostoję dla wszystkich członków rodziny.

Atrakcyjne lokalizacje osiedli

Wybierając miejsce na realizację kolejnych inwestycji, szukamy lokalizacji, które znajdują się z dala od zatłoczonych ulic Trójmiasta. Zamiast tego wybieramy kojące otoczenie natury. Zależy nam na stworzeniu wymarzonego miejsca do życia dla Ciebie i Twoich bliskich. Zamiast tylko budować, pragniemy tworzyć miejsca idealne do zamieszkania.

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp