zdjecie-gda

  1. Start
  2. Kupimy grunty

Posiadasz działkę na sprzedaż? Chętnie ją obejrzymy!

Realizując projekty deweloperskie dla naszych klientów, nieustannie poszukujemy atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Jeśli dysponujesz działką na sprzedaż zlokalizowaną w Gdańsku, skontaktuj się z nami przedstawiając jej lokalizację i parametry. W stosunkowo krótkim czasie nasz Dział Inwestycji dokona analizy potencjału komercyjnego działki, a następnie przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu szczegółowego omówienia oferty.

Jakich działek szukamy?

Ze względu na szeroko zakrojoną działalność deweloperską i różnorodność realizowanych projektów, interesują nas rozmaite kategorie działek. Z pewnością przyjrzymy się wnikliwie każdej propozycji, jednak szczególnie zależy nam na działkach, w przypadku których:

  • powierzchnia działki wynosi więcej niż 3000 m2,
  • warunki miejscowego planu lub WZ umożliwiają zabudowę wielorodzinną,
  • lokalizacją jest Gdańsk.

Zapraszamy do bezpośredniej współpracy właścicieli gruntów, jak również pośredników w obrocie nieruchomościami oraz wszystkie osoby mające wiedzę na temat atrakcyjnych działek inwestycyjnych na sprzedaż.

Skontaktuj się z nami!

Prześlij na poniższy adres e-mail informacje na temat Twojej działki. Po zapoznaniu się z nimi, skontaktujemy się w celu omówienia oferty i dalszych działań.

Kontakt
Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Kontener biurowy przy inwestycji
ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Kontakt
Godziny otwarcia

ul. Turzycowa
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

ul. Kampinoska
Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.