zdjecie-gda

 1. Start
 2. Kupimy grunty
Masz działkę na sprzedaż?

KUPIMY GRUNTY

Masz działkę na sprzedaż? Zostaw nam kontakt do siebie, a z pewnością nasz Dział Inwestycji skontaktuje się z Tobą w sprawie Twojej nieruchomości.

Jako lokalny deweloper nieustannie szukamy nowych miejsc, w których możemy realizować nasze projekty dla naszych klientów.

 

Kupimy grunty o podanych parametrach:

 • Powierzchnia działki powyżej 3 000 m2
 • Warunki miejscowego planu lub WZ umożliwiające zabudowę wielorodzinną
 • Lokalizacja w Gdańsku

  Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Ekodeweloper Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spólka komandytowa z siedzibą w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej 93A/7, 80 - 283 Gdańsk, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000739136 i posiadająca numer NIP 9571107339 oraz numerem statystycznym REGON 380695861. Kontakt z Administratorem telefoniczny: +48 690 867 500. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez EkoDeweloper Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności

  Przepisz znaki do pola niżej

  captcha

  Wyślij

  Posiadasz działkę na sprzedaż? Chętnie ją obejrzymy!

  Realizując projekty deweloperskie dla naszych klientów, nieustannie poszukujemy atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Jeśli dysponujesz działką na sprzedaż zlokalizowaną w Gdańsku, skontaktuj się z nami przedstawiając jej lokalizację i parametry. W stosunkowo krótkim czasie nasz Dział Inwestycji dokona analizy potencjału komercyjnego działki, a następnie przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu szczegółowego omówienia oferty.

  Jakich działek szukamy?

  Ze względu na szeroko zakrojoną działalność deweloperską i różnorodność realizowanych projektów, interesują nas rozmaite kategorie działek. Z pewnością przyjrzymy się wnikliwie każdej propozycji, jednak szczególnie zależy nam na działkach, w przypadku których:

  • powierzchnia działki wynosi więcej niż 3000 m2,
  • warunki miejscowego planu lub WZ umożliwiają zabudowę wielorodzinną,
  • lokalizacją jest Gdańsk.

  Zapraszamy do bezpośredniej współpracy właścicieli gruntów, jak również pośredników w obrocie nieruchomościami oraz wszystkie osoby mające wiedzę na temat atrakcyjnych działek inwestycyjnych na sprzedaż.

  Skontaktuj się z nami!

  Prześlij na poniższy adres e-mail informacje na temat Twojej działki. Po zapoznaniu się z nimi, skontaktujemy się w celu omówienia oferty i dalszych działań.

  Kontakt

  Biuro sprzedaży

  ul. Turzycowa 16/1
  80-174 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – Piątek
  9:00 – 17:00

  Kontener biurowy przy inwestycji

  ul. Kampinoska
  80-180 Gdańsk

  Godziny otwarcia

  Wtorek – Piątek
  8:00- 16:00

  EkoDeweloper

  Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

  Logotyp