1. Start
  2. Dziennik Budowy Rajska Turzycowa

Dziennik Budowy Rajska Turzycowa

Dziennik Budowy Rajska Turzycowa – marzec 2022

Na budowie osiedla Rajska Turzycowa zaszły poważne zmiany. Wszystkie lokale zostały już oddane do użytku przyszłym właścicielom, którzy zajmują się aranżowaniem wnętrz wymarzonych domów.

Postępy prac na zewnątrz

Wszystkie prace związane z zagospodarowaniem przestrzennym zostały zakończone. Ogródki zostały ogrodzone oraz położona została trawa.

Właściciele lokali przy ulicy Turzycowej mogą już dojechać bez problemu do swoich domów, wykończoną droga wewnętrzna, którą łączy się z odnowionym odcinkiem ulicy Turzycowej.

Budynki Rajskiej Turzycowej wzbogaciły się o antracytowy kolor elewacji, a już za jakiś czas mamy nadzieję, że w każdym ogrodzie pojawi się jabłoniowe drzewko symbolizujące początek nowego okresu w życiu wszystkich mieszkańców Rajskiej Turzycowej.

Sprawdź ile zmieniło się od ostatniej aktualizacjiczytając ostatni artykuł!

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp