16.01.2023

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – styczeń 2023

Pomimo zimnej aury pogodowej zmiany na inwestycji nabierają tempa, a osiedle docelowego kształtu.

Postępy prac na placu budowy i wewnątrz budynków

W ciągu ostatnich tygodni na budynku wielorodzinnym zostały wykonane wszystkie ściany działowe. Zakończyliśmy również montaż całej stolarki okiennej. Wykonana została także konstrukcja dachu, co umożliwia nam przystąpienie do prac związanych z jego pokryciem.

W najbliższych dniach przystępujemy do rozpoczęcia prac związanych z montażem stolarki okiennej oraz z pokryciem dachu domów w zabudowie bliźniaczej.

Wkrótce rozpoczną się prace związane z elewacją budynków oraz  montażem instalacji elektrycznych wewnętrznych, jak i od strony zewnętrznej budynku.

Pozostałe dzienniki
26.03.2024
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych, w ramach I etapu naszej inwestycji Kampinova. Co za tym idzie prace dobiegły końca! 🎉
12.03.2024
Z początkiem roku 2024 w ramach II etapu naszej inwestycji Kampinova, zrealizowaliśmy szereg prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
22.12.2023
Etap I osiedla Kampinova jest coraz bliżej zakończenia. Intensywne prace na terenie osiedla doprowadzają nas do końcowej fazy pierwszego etapu budowy.
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres