16.01.2023

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – styczeń 2023

Pomimo zimnej aury pogodowej zmiany na inwestycji nabierają tempa, a osiedle docelowego kształtu.

Postępy prac na placu budowy i wewnątrz budynków

W ciągu ostatnich tygodni na budynku wielorodzinnym zostały wykonane wszystkie ściany działowe. Zakończyliśmy również montaż całej stolarki okiennej. Wykonana została także konstrukcja dachu, co umożliwia nam przystąpienie do prac związanych z jego pokryciem.

W najbliższych dniach przystępujemy do rozpoczęcia prac związanych z montażem stolarki okiennej oraz z pokryciem dachu domów w zabudowie bliźniaczej.

Wkrótce rozpoczną się prace związane z elewacją budynków oraz  montażem instalacji elektrycznych wewnętrznych, jak i od strony zewnętrznej budynku.

Pozostałe dzienniki
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
26.06.2023
Ostatni czas na budowie osiedla Kampinova przyniósł dużo zmian w wyglądzie naszych budynków. Prace trwają bardzo dynamicznie.
31.03.2023
Na inwestycji Kampinova cały czas trwają intensywne prace na budowie.
10.11.2022
Dzięki sprzyjającej, jesiennej aurze pogodowej nasza inwestycja pnie się w górę z dnia na dzień. Istotne zmiany zachodzą także wewnątrz budowanych budynków
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres