06.09.2022

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – sierpień 2022

Wakacyjny okres na budowie osiedla Kampinoska był bardzo intensywny. Inwestycja z dnia na dzień pnie się w górę i gołym okiem można zauważyć spektakularne efekty!

Postępy prac na placu budowy

Od ostatniej dokumentacji ukończone zostały wszystkie stropy w budynku wielorodzinnym. Ponadto rozpoczęliśmy murowanie ścian szczytowych i kolankowych. Przybliżamy się powoli do zakończenia prac związanych ze stanem surowym budynku wielorodzinnego.

Nad parterem w budynkach jednorodzinnych pojawił się strop. Jesteśmy również na finiszu zakończenia wykonywania ścian i słupów na poziomie parteru budynków jednorodzinnych nr B5 i B9.

Pozostałe dzienniki
22.12.2023
Etap I osiedla Kampinova jest coraz bliżej zakończenia. Intensywne prace na terenie osiedla doprowadzają nas do końcowej fazy pierwszego etapu budowy.
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
26.06.2023
Ostatni czas na budowie osiedla Kampinova przyniósł dużo zmian w wyglądzie naszych budynków. Prace trwają bardzo dynamicznie.
31.03.2023
Na inwestycji Kampinova cały czas trwają intensywne prace na budowie.
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres