11.10.2022

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – październik 2022

Wchodzimy w jesienną aurę budowy osiedla Kampinova. Inwestycja z dnia na dzień pnie się w górę i gołym okiem można zauważyć spektakularne efekty!

Postępy prac na placu budowy

Od ostatniej dokumentacji ukończone zostały wszystkie prace stanu surowego związane z elementami żelbetowymi i murowymi budynku wielorodzinnego. Natomiast od przyszłego tygodnia rozpocznie się montaż konstrukcji dachu, jak i również murowanie ścian działowych.

Przystępujemy do końca realizacji stanu surowego buzynków B5 i B9 oraz kończymy wykonywanie ich ścian szczytowych. Pod koniec tego tygodnia rozpoczynamy montaż konstrukcji dachu obu budynków.

.

Pozostałe dzienniki
26.03.2024
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych, w ramach I etapu naszej inwestycji Kampinova. Co za tym idzie prace dobiegły końca! 🎉
12.03.2024
Z początkiem roku 2024 w ramach II etapu naszej inwestycji Kampinova, zrealizowaliśmy szereg prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
22.12.2023
Etap I osiedla Kampinova jest coraz bliżej zakończenia. Intensywne prace na terenie osiedla doprowadzają nas do końcowej fazy pierwszego etapu budowy.
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres