1. Start
  2. Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – kwiecień 2022

Rozpoczęliśmy budowę inwestycji Kampinova przy ulicy Kampinoskiej w Gdańsku.

Postępy prac na zewnątrz

Wreszcie rozpoczęliśmy prace na terenie, gdzie już niedługo powstanie nowe osiedle Kampinova. Oprócz trwających, od kilku dni, prac ziemnych przy ulicy Kampinoskiej, magazynowane są także niezbędne do powstania osiedla materiały.

Już za kilka dni postawimy żuraw oraz rozpoczniemy czynności związane z powstaniem stanu surowego wielorodzinnego budynku, który pomieści w sobie 37 mieszkań jedno i dwukondygnacyjnych. Ponadto pod budynkiem powstanie hala garażowa.

Następnie rozpoczniemy budowę 16 domów w zabudowie szeregowej – bliźniaczej. Każdy z nich będzie posiadał dwustanowiskowy garaż oraz powierzchnię ponad 130 m2.

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp