21.04.2022

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – kwiecień 2022

Rozpoczęliśmy budowę inwestycji Kampinova przy ulicy Kampinoskiej w Gdańsku.

Postępy prac na zewnątrz

Wreszcie rozpoczęliśmy prace na terenie, gdzie już niedługo powstanie nowe osiedle Kampinova. Oprócz trwających, od kilku dni, prac ziemnych przy ulicy Kampinoskiej, magazynowane są także niezbędne do powstania osiedla materiały.

Już za kilka dni postawimy żuraw oraz rozpoczniemy czynności związane z powstaniem stanu surowego wielorodzinnego budynku, który pomieści w sobie 37 mieszkań jedno i dwukondygnacyjnych. Ponadto pod budynkiem powstanie hala garażowa.

Następnie rozpoczniemy budowę 16 domów w zabudowie szeregowej – bliźniaczej. Każdy z nich będzie posiadał dwustanowiskowy garaż oraz powierzchnię ponad 130 m2.

Pozostałe dzienniki
26.03.2024
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych, w ramach I etapu naszej inwestycji Kampinova. Co za tym idzie prace dobiegły końca! 🎉
12.03.2024
Z początkiem roku 2024 w ramach II etapu naszej inwestycji Kampinova, zrealizowaliśmy szereg prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
22.12.2023
Etap I osiedla Kampinova jest coraz bliżej zakończenia. Intensywne prace na terenie osiedla doprowadzają nas do końcowej fazy pierwszego etapu budowy.
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres