27.07.2022

Dziennik Budowy Kampinova

Dziennik Budowy Kampinova – lipiec 2022

Za nami kolejny miesiąc skoncentrowanych działań nad budową stanu surowego. Dzięki sprzyjającej pogodzie szliśmy jak burza.

Postępy prac na placu budowy

Od ostatniej dokumentacji wykonaliśmy boczne ściany mieszkań na parterze. W najbliższym czasie ukończymy zalewanie stropu nad poziomem parteru oraz przystąpimy do murowania ścian na pierwszym piętrze.

Zrealizowaliśmy także prawie wszystkie zasypki budynku wielorodzinnego.

Nad garażami w budynkach jednorodzinnych pojawiły się stropy oraz przystąpiliśmy do stawiania ścian parteru. Oba budynki jednorodzinne są w trakcie zasypywania.

Pozostałe dzienniki
26.03.2024
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynków mieszkalnych, w ramach I etapu naszej inwestycji Kampinova. Co za tym idzie prace dobiegły końca! 🎉
12.03.2024
Z początkiem roku 2024 w ramach II etapu naszej inwestycji Kampinova, zrealizowaliśmy szereg prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.
22.12.2023
Etap I osiedla Kampinova jest coraz bliżej zakończenia. Intensywne prace na terenie osiedla doprowadzają nas do końcowej fazy pierwszego etapu budowy.
27.10.2023
Na osiedlu Kampinova intensywnie postępują prace, zbliżając nas do finalizacji pierwszego etapu budowy. Zmiany są widoczne zarówno w strukturze budynków, jak i w pracach wykończeniowych.
Ulubione
Brak ulubionych mieszkań

Zapytaj o wybrane przez Ciebie mieszkania

Mieszkanie zostało usunięte
  • II ETAP
    Kampinova etap II
  • I ETAP
    Tres