1. Start
  2. Blog
  3. Dzień Otwarty w EkoDeweloper 9-10.04.2022

Dzień Otwarty w EkoDeweloper 9-10.04.2022

Jeśli szukasz wymarzonego domu lub mieszkania serdecznie zapraszamy w weekend 9-10 kwietnia w godz. 10:00 – 15:00 na Dzień Otwarty do naszego biura sprzedaży w Gdańsku przy ulicy Turzycowej 16 🏘

Tego dnia nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na najdrobniejsze szczegóły związane z realizacją osiedla Nova Lubovidzka oraz zaprezentują inwestycję Kampinova.

Będziesz mógł zobaczyć plany obu osiedli, układy mieszkań i domów oraz wizualizacje wnętrz. Nasi specjaliści opowiedzą o ekonomicznych i ekologicznych rozwiązanych, które zastosujemy na obydwu inwestycjach!

Zachęcamy do zrobienia rezerwacji wybranego mieszkania na miejscu, gdyż dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na wymarzone domy i mieszkania!

Odwiedź nas koniecznie i spełnij marzenia o własnym mieszkaniu lub domu z garażem i ogrodem!🏡

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp