1. Start
  2. Blog
  3. Dni Otwarte w EkoDeweloper 28-29.05.2022

Dni Otwarte w EkoDeweloper 28-29.05.2022

Jeśli szukasz wymarzonego domu lub mieszkania serdecznie zapraszamy w weekend 28-29 maja w godz. 9:00 – 15:00 na Dni Otwarte do naszego biura sprzedaży w Gdańsku przy ulicy Turzycowej 16 /1.

W tych dniach nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji i odpowiedzą na najdrobniejsze szczegóły związane z realizacją naszych inwestycji w Gdańsku.

Będziesz mógł zobaczyć plany osiedli, układy mieszkań i domów oraz wizualizacje wnętrz. Nasi specjaliści opowiedzą o ekonomicznych i ekologicznych rozwiązanych, które mamy w planach wykorzystać na naszych inwestycjach!

Zachęcamy do zrobienia rezerwacji wybranego mieszkania na miejscu, gdyż dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

Natomiast dla wszystkich klientów, którzy będą uczestniczyć w naszym dniu otwartym oraz do dnia 1 czerwca podpiszą umowę rezerwacyjną na wybrany lokal, czeka PREZENT W POSTACI EKSPRESU DO KAWY MARKI DELONGHI!

Odwiedź nas koniecznie i spełnij marzenia o własnym mieszkaniu lub domu z garażem i ogrodem i ciesz się smakiem kawy każdego poranka!

Regulamin Dnia Otwartego i odbioru ekspresu do kawy znajduje się tutaj.

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp