1. Start
  2. Blog
  3. 17.06.2023 r. otwieramy drzwi inwestycji Kampinova w Gdańsku na szeroko!

17.06.2023 r. otwieramy drzwi inwestycji Kampinova w Gdańsku na szeroko!

Już 17 czerwca od godziny 10:00 do 15:00 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY na osiedlu Kampinova, podczas którego będziecie mieli okazję na żywo zobaczyć naszą ofertę domów i mieszkań, poznać uroki okolicy oraz śledzić nasze postępy budowy. To wyjątkowa okazja, aby poznać naszą inwestycję z bliska i doświadczyć jej zalet!

Co Was czeka?

🔍 Rozkłady dostępnych domów i mieszkań: Będziecie mieć okazję na własne oczy zobaczyć rozkłady dostępnych domów i mieszkań. Zobaczcie, jak starannie zaplanowaliśmy przestrzeń, aby sprostać Waszym potrzebom i zapewnić komfortową atmosferę do życia. To idealna okazja, aby znaleźć wymarzone miejsce do życia. Co więcej, część z dostępnych domów i mieszkań będą gotowe do odbioru jeszcze w tym roku!

🏡 Poznaj uroki okolicy: Odkryjcie piękno otaczającej nas okolicy. Nasi doradcy oprowadzą Was po okolicy oraz odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące infrastruktury i usług dostępnych w pobliżu osiedla.

🏗️ Zobacz, jak budujemy: Zanurzcie się w atmosferze naszych prac budowlanych. Na miejscu będziecie mogli śledzić postęp prac i zobaczyć, jak tworzymy ten wyjątkowy projekt od podstaw. Dowiedzcie się więcej o architekturze i technologiach budowy jakie zastosowaliśmy na inwestycji.

Nie możemy się doczekać, abyście do nas dołączyli i poznali wszystko, co Kampinova ma do zaoferowania.

Co więcej jeśli zakochacie się w jednym z naszych mieszkań lub domów i podejmiecie decyzję o podpisaniu umowy rezerwacyjnej do 30.06.2023 r. , otrzymacie RABAT w wysokości 3%. Ponadto, rabat ten łączy się z obecnymi promocjami! To wspaniała okazja, aby spełnić swoje marzenia o nowym, pięknym mieszkaniu lub domu.

Zapraszamy Was serdecznie!

Data: 17 czerwca 2023 r.

Godziny: 10:00 – 15:00

Lokalizacja: Osiedle Kampinova – Gdańsk ul. Kampinoska

W celu umówienia godziny spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszymi doradcami:

Anita tel. 690 949 500

Michał tel. 690 884 500

Bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Biuro sprzedaży

ul. Turzycowa 16/1
80-174 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Kontener biurowy przy inwestycji

ul. Kampinoska
80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia

Wtorek – Piątek
8:00- 16:00

EkoDeweloper

Eko, czyli ekologiczny. Eko, czyli ekonomiczny. Firma EkoDeweloper powstała z pasji i doświadczenia. Inwestorom mamy do zaoferowania świeże spojrzenie i śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań. Dzięki odważnym pomysłom, wnikliwej obserwacji rynku i zachowań konsumenckich, a także codziennemu życiu w trójmiejskich realiach, jesteśmy w stanie skutecznie odpowiadać na potrzeby mieszkańców Trójmiasta.

Logotyp